ردیاب های ماهواره ای برای شناسایی و ردیابی خودکار محل اشیا یا افراد به صورت لحظه ای به کار می روند. با استفاده از سیستم تعیین موقعیت جهانی (GPS) و انتقال اطلاعات مکانی از طریق شبکه مخابراتی امکان ردیابی خودروهای ترانزیت، ناوگان شهری، خودروهای شخصی، سالمندان، کودکان و اموال را فراهم می سازد.

تکنولوژی جی پی اس و ردیابی خودرو از طریق آن، پدیده نسبتا جدیدی در ناوگان و صنعت حمل و نقل می باشد. با فراگیر شدن سیستم های ماهواره ای، نیاز به وجود یک سیستم مدیریت جامع و کامل بر روی ناوگان حمل و نقل شرکت ها بیش از پیش مشهود می باشد. اهمیت و ضرورت استفاده از سیستم مدیریت ناوگان، به شرکت ها و سازمان ها، این اطمینان را می دهد تا بتوانند از ناوگان حمل و نقل خود بهترین استفاده را داشته باشند و از هرگونه خطر احتمالی که ممکن است کسب و کارشان را به خطر اندازد پرهیز نمایند. وجود دستگاه های بدون کیفیت و وارداتی و عدم همراهی دستگاه ها با سامانه های ردیابی مجهز و پیشرفته و مهمتر از آن عدم پاسخگویی و پشتیبانی مناسب از سوی شرکت های ارائه دهنده، از جمله مشکلاتی می باشد که مشتریان با آن روبرو هستند. لذا ردیاب 24 با استفاده از نیروهای متخصص و جوان و با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی و علوم روز دنیا، اقدام به طراحی و تولید ردیاب های ماهواره ای نموده تا آرامش خاطری را برای استفاده کنندگان این ناوگان فراهم نماید.
پشتیبانی ۲۴ ساعته

کارشناسان ردیاب 24 همواره آماده پشتیبانی از محصولات ارائه شده میباشند. شما میتوانید از یکی از روش های پشتیبانی با ما در تماس باشید.

 

گارانتی محصولات

کلیه محصولات شامل یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد که خدمات گارانتی فقط توسط مراكز مجاز معرفی شده و دفاتر گارانتی ارائه می گردد. «گارانتی» ضامن حق شماست.
 

دسترسی آسان

شما در هر لحظه میتوانید با استفاده از رایانه یا حتی گوشی همراه موقعیت زنده خودروی شخصی خود را بر روی نقشه داشته باشید.

 جذب نمایندگی از سراسر کشور


شرکت سانیار، در راستای گسترش دامنه خدمات خود به سراسر کشور، از میان مراکز معتبر پخش ردیاب های ماهواره ای، شرکت های فعال و معتبر، به مراکز و شرکتهایی که صلاحیت و اعتبارشان مورد تایید کمیته احراز صلاحیت شرکت سانیار قرار بگیرد، نمایندگی محصولات ردیاب ماهواره ای خود با برند ردیاب24 را واگذار می نماید.